Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.8

blogi_finaNSOWE

Wprawdzie sierpień nie zawsze był piękny, ale i tak bardzo dużo czasu spędzałam na dworze (zazwyczaj biegając za Juniorem :P) więc tak jak w lipcu nie przeznaczałam zbyt wiele czasu na internety. Przeczytałam za to kilka książek, mi.in. Pod presją. Dajmy dzieciom święty spokój Finansowego ninje (dla którego rzuciłam wszelkie inne obowiązki, tak mnie lektura wciągnęła).

 

Moje sierpniowe perełki:

Na początek wpis Bogusi o zarabianiu w internecie. Przyznam się szczerze, że byłam (jestem?) mocno sceptycznie nastawiona do tego typu programów. Zawsze mi się wydawało, że to jakaś ściema, „piramida finansowa” i takie tym. Szczególnie dlatego, że można kupować „dodatkowe pakiety”. Będę jednak z zainteresowaniem przyglądać się poczynaniom Bogusi i może zmienię zdanie :).

Jeśli interesujecie się dropshippingiem, to zajrzyjcie do Magdy, która rozwiewa niektóre wątpliwości i deklaruje, że odpowie na wszystkie Wasze pytania :).

Skoro jesteśmy w temacie zarabiania pieniędzy, to polecam Wam nowy cykl u Agnieszki (z bloga Rodzina na kredyt) o finansach firmowych. Nie wiem, czy ktokolwiek publikuje takie zestawienia, a myślę, że zainteresuje to wiele osób.

Mam nadzieję, że zgadzacie się ze mną, że w racjonalnym zarządzaniu własnymi finansami nie chodzi tylko o ograniczanie wydatków (wszędzie, gdzie się da). Ale o to, żeby oszczędzać na rzeczach mniej istotnych, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo i mieć pieniądze na rzeczy dla nas ważne. Dlatego z uwagą przeczytałam wpis Kasi, o 5 rzeczach, na które wydaje pieniądze :).

Marcin natomiast podsuwa pomysły na 5 prostych rzeczy, które zrewolucjonizują Twoje finanse. Propozycje naprawdę nie wymagają dużego nakładu pracy ani wysiłku, a mogą zmienić czyjeś życie o 180 stopni.

 

A jakie są Wasze sierpniowe perełki?

FINANSOWE LINKOWE PARTY:

Nie musisz być blogerem stricte „finansowym”, żeby wziąć w nim udział. Wystarczy, że wpis będzie dotyczył spraw okołofinansowych (zarabianie, oszczędzanie, finansowe rozkminki). Właściwie nie musisz być nawet autorem artykułu.  Podziel się najlepszym według Ciebie wpisem z SIERPNIA. [pod hasłem „name” wpisz tytuł artykułu :)]

Zobacz też:

Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.7
Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.6
Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.5 
Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.4
Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.3
Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.2
Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party

 

Oszczędnicka