Jak spełniać marzenia?

budzet_domowy

Czy macie marzenia? A spełniacie je? Oczywiście nie da się osiągnąć WSZYSTKIEGO, co sobie tylko wymyślicie, ale nie można się zrażać przeciwnościami. Pamiętacie, że byliśmy z Oszczędnickim w podróży dookoła świata? Za własnoręcznie zarobione pieniądze, bez żadnego wsparcia sponsorów. Udało się, bo jasno określiliśmy sobie cel i dążyliśmy do niego krok po kroku. Począwszy od zarobienia i odłożenia pieniędzy, skończywszy na opracowaniu trasy, zakupie biletów i wyruszeniu w świat.

Teraz mam kolejne marzenie. Chciałabym, żeby temat finansów przestał być w końcu tematem tabu, nieatrakcyjnym i nieciekawym zagadnieniem. Marzy mi się, żeby stał się sexy, trendy i cool (nie wiem, czy jeszcze używa się takich słów :P). Przecież to może być świetna zabawa. Kto powiedział, że zarządzanie domowym budżetem musi być nudne?

Większość z Was już wie, że chcę wydać książkę o tym, jak krok po kroku uporządkować swoje finanse. Zeszyt ćwiczeń, który pomoże nawet największemu leniowi :). Na portalu Polak Potrafi prowadzę zbiórkę na ten cel. Jeśli uważnie czytacie mojego bloga, to pewnie większość zadań już za Wami, ale mam do Was dzisiaj wielką prośbę!

Powiedzcie proszę o zbiórce osobom, którym ta książka może pomóc! 🙂

 

Projekt Książka 'Ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie'

O finansach najczęściej piszą mężczyźni. Znacząca większość tytułów w tym zakresie jest autorstwa panów. Brakuje kobiecego punktu widzenia, a to przecież zazwyczaj panie są ekspertami od domowego budżetu.

Jeszcze nikt nigdy nie wydał takiej książki. Swoistego zeszytu ćwiczeń i drogowskazu, który pokaże czarno na białym, na co zwracać uwagę, a co nie jest takie ważne.

O tym też będzie ta książka o małych krokach, które sprawią, że zarządzanie budżetem domowym już nigdy nie będzie dla Ciebie trudne. Znasz koncepcję „zjedz słonia po kawałku”? Chodzi o to, żeby nie zabierać się za duże zadania „na raz”, bo wtedy łatwo o zniechęcenie i frustracje. Dlatego trzeba olbrzyma podzielić i ze smakiem zajadać kolejne kawałki.

Kampania finansowania społecznościowego Książka 'Ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie'

52 sprawdzone i przetestowane zadania. Jedno na każdy tydzień roku, żebyś bez pośpiechu i słomianego zapału mogła uporządkować swoje finanse. Do większości zadań dołączone są specjalne arkusze, które ułatwią ich wykonywanie. Nauczysz się mądrze oszczędzać, organizować wydatki, zwiększać dochody i świadomie wydawać swoje pieniądze.

 

LINK do zbiórki znajdziecie ——> TUTAJ

 

To co, pomożecie mi dotrzeć do kobiet, które są z finansami domowymi na bakier?

Oszczędnicka