Oszczędnickie inspiracje & finansowe linkowe party vol.13

blogi_finaNSOWE

Ostatnia sobota miesiąca zwiastuje porcję dobrych linków. Chociaż jeśli chodzi o marzec, to powinnam raczej napisać porcyjkę (bo wyjątkowo nie ma ich wiele).

Do niedzieli trwa Share Week 2017, czyli inicjatywa stworzona przez Andrzeja Tucholskiego mająca na celu pokazanie, które blogi są polecane/lubiane/czytane w danym roku. Moje typy możecie znaleźć w środowym wpisie.

Ale przejdźmy do marcowych perełek:

W zeszłym miesiącu pisałam o Elwirze, w tym odkryłam, że Ilona (czy raczej jej mąż :)) z bloga mumandthecity.pl również porusza tematy oszczędnościowe. W marcu radzi, jak zmniejszyć rachunki za prąd (jest kilka nowych pomysłów, których nie ujęłam w zadaniu 42).

Za to na blogu ekologika znajdziecie aż 37 sposobów na oszczędzenie wody (w zadaniu 41 było ich tylko 1o!).

Na bardziej filozoficzny wpis zapraszam do Kasi (ograniczamsie.com) o tym, czego nie kupuje (nie tylko ze względów oszczędnościowych :P).

Jednak najważniejszy według mnie artykuł w tym miesiącu, to ten u Kasi (z bloga finanseodkuchni.pl) o kobiecej emeryturze… Do przemyślenia, a właściwie do podjęcia działań drogie Panie.

 

Z moich wpisów polecam Wam rozważania dotyczące zarabiania i oszczędzania pieniędzy, a także podsumowaniu wydatków Juniora w jego drugim roku życia :).

 

Pochwalę się Wam jeszcze, że znalazłam się w rankingu Michała Szafrańskiego wśród blogów, które warto czytać :D.

Jakie ciekawe artykuły znaleźliście w marcu?

FINANSOWE LINKOWE PARTY:

Nie musisz być blogerem stricte „finansowym”, żeby wziąć w nim udział. Wystarczy, że wpis będzie dotyczył spraw okołofinansowych (zarabianie, oszczędzanie, finansowe rozkminki). Właściwie nie musisz być nawet autorem artykułu. Podziel się najlepszym według Ciebie wpisem z MARCA. [pod hasłem „name” wpisz tytuł artykułu :)]

Oszczędnicka