Oszczędnicki klub – po co, na co i dla kogo?

 

Kiedy prawie pięć lat temu zakładałam oszczędnickiego bloga, nie miałam żadnych planów. To był po prostu impuls. Chciałam podzielić się swoją wiedzą i sposobami na ogarnięcie domowych finansów.

Pisałam więc o naszych finansach, pokazywałam jak stworzyć budżet, jak mądrze oszczędzać w przeróżnych obszarach życia, dzieliłam się swoimi spostrzeżeniami na temat minimalizmu, czy moich prób w produkowaniu mniejszej ilości śmieci. Wielkim hitem okazały się też Budżety Czytelniczek.

I ani się obejrzałam, stworzyłam wokół tego miejsca wspaniałą społeczność!

Od wielu lat (aż nie mogę uwierzyć, że to napisałam, ale taka prawda) prowadzę darmowe wyzwania na najrozmaitsze tematy związane z finansami. Ale nie tylko jako wąsko rozumiane podliczanie tabelek. Również o emocjach i naszych potrzebach.
(Np. budżet domowy, finansowe podstawy, finanse na wakacje, znajdź swoje finansowe dlaczego, świąteczny budżet i wiele innych).

W grupach na facebooku (Finansowy bootcamp – fianse domowe krok po krokuOszczędnickie wyzwanie – planowanie jadłospisów) jest ponad 5 tysięcy osób (w każdej z nich!). Wiele z Was pisze, że to wspaniałe miejsca, gdzie można zadać każde pytanie. Nie ma miejsca na hejt, oceny czy wyśmiewanie, co nie jest takie częste w internecie. Tak samo z komentarzami na blogu.

Listy od Was są najwspanialszą lekturą i bardzo Wam za nie dziękuję. Bo siedząc po drugiej stronie ekranu (czy też klawiatury) czasami zapominam (szczególnie jak mam gorszy dzień), że oszczędnicka misja jest TAKA WAŻNA i że pomaga TAK WIELU osobom!

A to wszystko robione po godzinach, bo przecież oprócz oszczędnickiej misji mam jeszcze normalną etatową pracę (którą uwielbiam) i dwójkę małych dzieci :).

W ankiecie, którą mogłyście jakiś czas temu wypełnić (w sumie dalej możecie –> ankieta) znaczna większość wypowiedziała się, że chciałaby dodatkowego wsparcia w czymś na kształt koleżeńskiego klubu :).

Wymyśliłam więc

Oszczędnicki klub jest dla wszystkich, którzy chcą dodatkowego wsparcia na swojej drodze do ogarnięcia finansów! A także dla tych, którzy lubią Oszczędnicką…. i mają wielką ochotę na jeszcze więcej treści i motywacji!

 

Co jest fajnego w byciu Klubowiczką?

– bierzesz udział w SPECJALNYCH WEBINARACH  (raz w miesiącu) tylko dla Klubowiczek 😉
– masz NIEOGRANICZONY DOSTĘP do transmisji na żywo i zadań ze wszystkich oszczędnickich WYZWAŃ (budżet domowy, finansowe podstawy, finanse na wakacje, znajdź swoje finansowe dlaczego);
– dostajesz DOSTĘP do bestsellerowego E-BOOKA „Finanse domowe krok po kroku” oraz specjalnych arkuszy zadań
– możesz dołączyć do tajnej oszczędnickiej grupy na facebooku
– dostajesz 10% ZNIŻKI na wszystkie produkty w oszczędnickim sklepie (niezależnie od innych promocji)
– otrzymujesz przynajmniej raz w miesiącu SPECJALNY LIST (tylko dla Klubowiczek)

Ile to kosztuje?

To jest totalnie pilotażowy projekt, stąd bardzo atrakcyjna cena (mniej niż 10 zł za miesiąc). Na razie klub w takiej formie otwieram na trzy miesiące.

Możesz też potraktować udział w Klubie na zasadzie PATRONITE. Czyli w formie docenienia mojej działalności i dzielenia się darmową wiedzą od wielu, wielu lat :).

Także tak… Będzie mi niezwykle miło zobaczyć Was w Oszczędnickim Klubie :)!

P.S.  Drzwi do klubu otwarte tylko do 27.01

Oszczędnicka