Jak prowadzić budżet domowy – darmowe wyzwanie

Prowadzenie domowego budżetu może wydawać się trudne, nudne i zawiłe. Jeśli zaczniesz od skomplikowanych wyliczeń, ustalania sztywnych limitów i biczowania się za każdym razem, kiedy rzeczywistość nie będzie się pokrywać z planami… to faktycznie może być ciężko. Nietrudno też o szybkie zniechęcenie.

Ale nie musi tak być.

Można sprawić, że prowadzenie budżetu domowego będzie całkiem przyjemne i proste. Nie mówiąc już o korzyściach dla portfela i jakości życia. Nauczę Cię, jak prowadzić budżet domowy, w kilku prostych krokach.

Krok pierwszy

Zapisz się na newsletter, żeby odebrać zupełnie darmowy oszczędnicki arkusz budżetowy

Arkusz budżetowy wygląda tak:

Możesz też sprawdzić, jak my planujemy budżet i jak wygląda w rzeczywistości. Pomimo planowania budżetu od wielu, wielu lat nam również zdarzają się wpadki.

 

Krok drugi

Dołącz do bezpłatnego wyzwania „PODSTAWY BUDŻETU DOMOWEGO”, które odbędzie się w specjalnej facebookowej grupie w dniach 23-25 marca 2018.

Krok trzeci

Ciesz się uporządkowaniem swojego budżetu i  nie zastanawiaj się więcej, gdzie się podziały Twoje pieniądze ;). Wydawaj je na to, co faktycznie dla Ciebie ważne i nie pozwól, żeby gdzieś uciekały!

To co, widzimy się 23 marca w grupie?
P.S. Jeśli nie korzystasz z facebooka, zadania będę przesyłać też mailem. Jeśli jesteś już zapisana na newsletter, to nie musisz się ponownie zapisywać :).

P.P.S Wyzwanie skończone, ale jeśli jesteś zainteresowana osobistym wsparciem w ogarnięciu budżetu domowego, mam dla Ciebie propozycję :).

Oszczędnicka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *