Tu i teraz w sierpniu

20638804_1712228325740861_7475304255553790108_n

To ostatni wpis, który piszę jako Mama Jedynaka ;). Na dniach nasza Oszczędnicka Rodzina powiększy się o Nowego Członka… Pisałam Wam już o przerwie od blogowania i zgodnie z planem mam zamiar wrócić z finansowymi wpisami pod koniec września. Ale ostatnie dni przed porodem Juniora przejęli Dziadkowie i mam chwilę, żeby zastanowić się co u mnie #tuiteraz. Jeśli chcecie być na bieżąco – co jakiś czas pojawiają się wpisy na facebooku i bardziej regularnie na instagramie. Ale wiem, że nie wszystkie korzystacie z social mediów ;).

Oszczędnicki facebook —> TUTAJ
Oszczędnicki instagram —> TUTAJ

Co u mnie w sierpniu?

#słucham wszystkich podcastów, jak leci… pomagają mi zasnąć i (o dziwo!) uspokajają podczas nocnych skurczy. Ostatnio najczęściej Małej Wielkiej Firmy i Smart Passive Income.

#oglądam vlogi projektu Busem przez świat. Są teraz w Ameryce Północnej (jeszcze tam nie byliśmy!) i znowu mnie/nas nosi ;). Z Juniorem nasze plany podróżnicze nie wyszły (bo był baaaaardzo wymagającym maluchem), ale może z dwójką się uda?

#chciałabym, dotrwać do terminu cesarki ;), chociaż Obywatel dość się już niecierpliwi. Jego starszy brat był całkiem spokojny w brzuchu. „Rogi” pokazał dopiero po naszej stronie… Ale mam na to sposoby i zaklinam rzeczywistość. Także łóżeczko jeszcze czeka niezłożone… Mam nadzieję, że zadziała…

#uczę się nicnierobienia. A to wbrew pozorom trudna sztuka. Ostatnio dużo czasu spędzam w pozycji horyzontalnej i mam poczucie, że ten czas przecieka mi między palcami. A przecież czasem trzeba „nicnierobić”… Znacie kogoś, kto umie tak robić bez wyrzutów sumienia? ;).

#czytam „Pępek świata z dzieckiem w drodze” Anny Kuziemskiej. Nie wiem, który już raz ;P. I marzę sobie o podróżach z moimi chłopakami.

#planuję… w najbliższym czasie niczego nie planuję ;). Szykuję się na najgorsze, ale nastawiam na najlepsze! Trzymajcie za nas kciuki :P.

Do września! ;*

 

Oszczędnicka