Oszczędnicka opinia o NJU Mobile

1012_min

Kilka miesięcy temu pisałam, że w końcu dojrzałam do decyzji zmiany operatora (wybrałam go za radą Czytelników! :)). W związku z tym, co jakiś czas dostaję od Was zapytania, jaka jest moja opinia o NJU Mobile.  Początkowo miałam obawy związane z brakiem fizycznej placówki, do której mogłabym się zgłosić w razie problemów, ale ostatecznie odłożyłam ten argument na bok. Jednak nie wszystko poszło po mojej myśli, bo tak zachachmęciłam z okresem wypowiedzenia u mojego starego operatora, że  zamiast szybkiej akcji przeniesienia musiałam czekać znacznie dłużej. Ale jestem już 3 miesiąc w NJU Mobile i mogę z ręką na sercu przyznać, że jestem BARDZO zadowolona.

Dlaczego jestem taka zadowolona?

Po pierwsze poprawił mi się (znacząco!) zasięg. W moim rodzinnym domu wcześniej mogłam rozmawiać tylko przy oknie. W przeciwnym razie sygnał był bardzo słaby i połączenie często się rwało. A moi Rodzice nie mieszkają na wsi, czy na jakichś miejskich obrzeżach… Z powodu słabego zasięgu (u wszystkich wcześniejszych operatorów) Rodzice nie zdecydowali się na zlikwidowanie telefonu stacjonarnego. Jednak teraz, gdy skończą się im umowy telekomunikacyjne też przejdą do NJU i zaoszczędzą na abonamencie telefonicznym :).

Oczywiście koszty rachunków spadły o 50% i mam dużo lepszą ofertę internetową niż u poprzedniego operatora!

Żebyście nie musieli szukać, podrzucam Wam aktualną ofertę NJU. Ja mam pakiet wszystko komórkowe, ale zazwyczaj dopłacam jeszcze parę złotych za połączenia z telefonami stacjonarnymi. Rozmawiam bez żadnych ograniczeń, wysyłam smsy i buszuję w sieci :). Nie mogę się nadziwić, że tak długo zwlekałam z przejściem do tego operatora…

NJU

 

Na razie jestem zadowolona ze wszystkiego i mam nadzieję, że się to nie zmieni. Jeśli też chcecie przejść do NJU Mobile wystarczy, że przejdziecie na stronę operatora (TUTAJ) i będziecie postępować zgodnie ze wskazówkami :). Możecie poprosić o nowy numer lub przenieść swój stary. Wystarczy złożyć dyspozycję na stronie i już niczym nie musicie się przejmować, bo resztą zajmie się zespół NJU. To znaczy, jeszcze musicie czekać na wizytę kuriera, żeby podpisać dokumenty, ale nie musicie się już martwić kontaktami z obecnym/byłym operatorem.

.
Dzisiaj mam „opiniowy” dzień 🙂 Oprócz pytań o NJU Mobile dostaję również sporo zapytań o konta i inne produkty finansowe, które polecam.
Dlatego stworzyłam osobną stronę do której link będzie zawsze w zakładce >><<. Niebawem znajdziecie tam wszystkie „instrumenty finansowe”, które uważam za godne polecenia (i z których sama korzystam). Mam nadzieję, że Wam się przyda w podejmowaniu decyzji o swoich finansach :).

 

Z jakich operatorów korzystacie? Jesteście zadowoleni, czy szukacie zmiany? A może macie zgoła inne doświadczenia z NJU Mobile?

 

P.S. Zawarty w tym wpisie link do formularza NJU Mobile, to link afiliacyjny. Oznacza to, że jeśli klikając na niego, założysz rachunek, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to na Twoje koszty, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moją rekomendację oraz chcesz mi pomóc rozwijać oszczędnicką stronę (za co ślicznie dziękuję :*).

Oszczędnicka