polecam

Jako że pytacie mnie o niektóre moje finansowe (i niefinansowe) wybory, postanowiłam stworzyć osobną podstronę ze wszystkimi produktami, z których korzystam i które polecam :).

1.Rachunek bankowy (ROR)

Główny rachunek mam w  Banku Millenium. Jestem z niego bardzo zadowolona. Wprawdzie nie wpływa na nie moje wynagrodzenie, ale to jedyne konto, do którego mam kartę bankomatową.

Żeby korzystanie z niego było całkowicie darmowe:
1) Na konto musi wpłynąć 1000 zł w ciągu miesiąca (okresu rozliczeniowego).
2) Należy wykonać przynajmniej JEDNĄ płatność kartą w miesiącu.

Jeśli spełni się te dwa wymagania, to wszystko jest za 0 zł 🙂
Untitled

Konto możesz założyć TUTAJ.

Nie musisz nawet iść do placówki banku ani czekać na kuriera. Ja zakładałam konto poprzez przelew z innego rachunku bankowego.

 

2. Kurs o kredycie hipotecznym

Jeśli planujesz zakup domu lub mieszkania to gwarantuję, że z kursem Marcina zaoszczędzisz dobrych kilka tysięcy (o ile nie więcej!). To genialny przewodnik, który krok po kroku przygotuje Cię do tej ważnej finansowej decyzji.

Przeczytaj moją recenzję tego kursu 👉👉 OSZCZĘDNICKA RECENZJA

 

3. Telekomunikacja

Korzystam z operatora NJU Mobile i jestem niezwykle zadowolona 👉👉 OSZCZĘDNICKA OPINIA O NJU MOBILE
Do wyboru są następujące pakiety:


JWybrałam pakiet wszystko na komórkowe, czyli płacę 29 zł za nielimitowane smsy, mmsy, rozmowy na telefony komórkowe i buszowanie po internetach. Co miesiąc dopłacam kilka złotych za połączenia z telefonami stacjonarnymi, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zapłacić więcej niż 35 zł.

Przechodząc do NJU możesz przenieść swój numer lub poprosić o nowy. Składasz tylko dyspozycję i czekasz na kuriera, żeby podpisać dokumenty, a resztą zajmuje się zespół NJU :).

Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i wykonasz kilka prostych kroków.

 

4. Podróże

 50 zł na nocleg przez booking.com  bit.ly/Podroze50zl
 110 zł na nocleg na airbnb  bit.ly/podroze100zl

 

 

 

Niektóre linki zawarte w tym wpisie to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeżeli skorzystasz z oferty klikając na nie, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to Twoje koszty, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moją rekomendację oraz chcesz mi pomóc rozwijać oszczędnicką stronę za co ślicznie dziękuję :).