Zacznij tutaj

Cześć i czołem! Witaj na oszczędnickim blogu!

Niezwykle mi miło, że do mnie zawitałaś. Mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirujące treści i z chęcią będziesz wracać po więcej.

 

O mnie

Jestem żoną Oszczędnickiego, mamą dwóch słodkich Łobuzów, ale przede wszystkim jestem oszczędna :). Pieniądze zawsze się mnie “trzymały”. Zresztą Oszczędnickiego również (pewnie dlatego jest moim mężem :P). Po studiach wyruszyliśmy w podróż przedślubną dookoła świata, za własnoręcznie zarobione pieniądze (jak myślisz, ile kosztuje podróż dookoła świata?). Obecnie zarządzam projektami w dużej korporacji  (i uwielbiam moją pracę). Tak samo, jak tematy finansowe i książki (które czasem recenzuję na blogu lub instagramie). Lubię też gotować i jeść. No dobra przyznam się… znacznie bardziej lubię jeść…

O blogu

Na blogu dzielę się moimi przemyśleniami dotyczącymi finansów rodzinnych, sprawdzonymi sposobami na ogarnięcie budżetu domowego oraz naszymi realnymi miesięcznymi wydatkami. Jako rodzina Oszczędnickich staramy się żyć oszczędnie, jednocześnie nie oszczędzając na rzeczach dla nas najważniejszych. W gąszczu bodźców krzyczących „musisz to mieć”, „natychmiast”, „weź pożyczkę” itd. szukamy balansu i spokoju. I myślę, że dobrze nam to wychodzi :).

Istota oszczędzania według Oszczędnickich
Nie rób tego, jeśli chcesz być bogaty

Moja książka

W 2015 ukazała się moja książka Finanse domowe krok po kroku. Praktyczny zeszyt ćwiczeń, która pomoże uporządkować swoje finanse. Więcej możesz przeczytać TUTAJ.

Polecam

Ponieważ dostaję od Was wiele zapytań odnośnie moich “finansowych wyborów” stworzyłam osobną zakładkę polecam, gdzie niebawem znajdują się niektóre polecane przeze mnie produkty :).

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, podzielić swoimi opiniami lub wątpliwościami, pisz śmiało na adres: oszczednicka@gmail.com albo na facebooku.

 

Newsletter

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wpisów  – zapisz się na newsletter. Zapraszam Cię też do facebookowej grupy, gdzie znajdziesz motywację i wsparcie 🙂