Podsumowanie oszczędnickiej zbiórki

1

Chciałabym Wam najserdeczniej w świecie podziękować za wsparcie! Jestem przekonana, że dzięki tej książce wiele osób uporządkuje swoje finanse ;).

Książki dotarły do mnie dzień przed Wigilią i był to jeden z najmilszych prezentów w tym roku. Wprawdzie w początkowej fazie założyłam, że książka przed Świętami będzie już u Was w domu, ale… w życiu nie podejrzewałam, że wydanie książki to aż tyle roboty. Korekta i redakacja trwały i trwały… A potem sam skład książki (kilkukrotnie poprawiany – a i tak znalazłam już kilka „błędów”). A potem oczekiwanie na druk! W pewnym momencie byłam już tym wszystkim bardzo zmęczona i zestresowana i naprawdę miałam wszystkiego dosyć. Ale na szczęście ten okres już minął ;).

2

Szczególnie chciałabym podziękować Oszczędnickiemu, który musiał znosić moje złości i frustracje i przejął (znaczną) część obowiązków domowych i opieki nad Juniorem [bo zazwyczaj dzielimy się po równo ;)].

Ale równie mocno dziękuję Mecenasom mojej książki 😉

Alicji Domańskiej (z bloga druganoga.pl), Annie Dudziak, Elżbiecie Mędrek, felix1811, Grzegorzowi Gębczyńskiemu, Iwonie Zalewskiej, Jasiowi i Małgosi Czesakom, Jolancie Ladzińskiej, Jolancie Zalewskiej, Justynie Więckowskiej, Katarzynie i Michałowi Lickiewiczom, Kasi K, Kasi (z  bloga drogadominimalizmu.pl), Kasi (z bloga vanillaisland.pl) Łukaszowi Kropskiemu, Łukaszowi Sorbian, Maciejowi Zalewskiemu, Maksymilianowi Grupa, Mateuszowi Piechocie, Markowi Biczysko, Marioli i Wojciechowi Czaplickim (krolewskasosona.pl), Marzenie Januszewksiej, Michałowi Barańczykowi, Jadwidze Zalewskiej, olok, Pawłowi i Ani Janisio, Tomaszowi Kołaczowi, Urszuli i Janu Kaźmierowskim, Żanecie Jażdżyk (z blgoa nettelog.pl)

 

Żeby jednak nie było tak prosto i kolorowo męczę się teraz z otwarciem sklepu. Brakuje mi czasu (a może po prostu wyższy priorytet ma dla mnie czas z Juniorem czy sen…), a Oszczędnicki twierdzi, że taki sklep jest zupełnie niepotrzebny, bo przecież można sprzedawać przez formularz kontaktowy… Tym bardziej, jeśli mam tylko jeden produkt… Sama już nie wiem… co o tym sądzicie? Kupujecie rzeczy w internecie przez formularz kontaktowy?

Także jeśli macie ochotę kupić Finanse domowe krok po kroku, zapraszam TUTAJ ;).

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie finansowo, dobrym słowem lub rozpowszechnianiem informacji o zbiórce. Dziękuję :*

Oszczędnicka